TERAPIE S HANAN

─── Most k emoční svobodě

REFERENCE

Co o mě říkají moji klienti?

Reference na terapie

Paní Z.

„Hanan je velmi příjemná a milá a má velice citlivý a vnímavý přístup. Od začátku terapií se citlivě přizpůsobovala mým potřebám a díky tomu jsem měla pocit naprostého bezpečí a důvěry, abych se postavila svému strachu a Hanan mě provedla na cestě nahlédnout do svého podvědomí. Pomohla mi najít důvod mých fobií a úzkostí, rozpustit je, a s nimi i spojené emoce. Díky Hanan jsem se zbavila fobie, úzkostí a iracionálního strachu z budoucnosti a našla jsem vnitřní pohodu. Také vím, jak na sobě dále pracovat. Terapie s Hanan mi moc pomohly a všem ráda doporučuji.“ 

Paní M.

Téma: Problémy se žaludkem, chybějící pocit hladu, sebepotlačování

Hanan ve mně probudila důvěru a pocit bezpečí. Díky tomu jsem se dokázala otevřít. Svými dobře mířenými otázkami odkryla pozadí mých problémů se žaludkem, které vycházely ze sebepotlačování. S pomocí „Kvantové Terapie Mysli“ jsem přijala své potřeby a začala se vypořádávat s tématem „vnitřního dítěte“. Hanan mohu jako terapeutku plně doporučit.

Paní K.

Absolvovala jsem EFT terapii u Hannan a cítím se klidnější a vyrovnanější sama se sebou, zlepšila jsem si sebevědomí a pocit vlastní hodnoty. Hanka je moc empatická a dokáže člověku vytáhnout z podvědomí to, na čem potrebuje zapracovat. Během prvního sezení mi rozpustila dlouhodobý smutek. Díky ní jsem se cítila jako „superhrdinka“ svého života a už ne ve vedlejší roli. Otevřela mi zorné pole. Při dalších sezeních jsme spolu otevřely téma fobie z pavouků. Hannan mě provedla hlouběji do podvědomí a na povrch vyplavaly skryté, ale velmi silné emoce. Citlivě uchopila trauma a pracovala se mnou tak, že jsem se dokázala postavit čelem svému strachu a prohlédnout si ho do detailů. Přestože je to běh na delší dobu, už teď se cítím volnější a méně svazovaná svými pocity. Hannan je skvělá průvodkyně vnitřním světem a umí člověka vyladit na správnou frekvenci.

Ms. M.

I had a session with Hanan a few days back and I was so amazed about her personal approach. She’s is very much to the point when she explains her process and is a very good counsellor. She was very patient with me right from the beginning of the session and was accommodative about my constraints. It didn’t take time for her to get a grasp of what my inner fears were and could guide and counsel me on how to address them and rise above them. She was able to explain and articulate well what our usual fears and inhibitions are. I would definitely recommend taking her sessions.

Reference na workshopy

Workshop "Já a moje myšlenky, já a moje emoce"

Paní Z.

„Workshop byl příjemně strávený čas sobotního odpoledne mezi fajn lidmi, kde jsme se dozvěděli nejen spoustu zajímavých informací o lidské mysli, o tom, jak působí emoce na naše myšlení i fyzické tělo, ale také o problémech, kterým v dnešní době často čelíme v individuálních životech, i jako společnost. Vyzkoušeli jsme si také konkrétní techniku, jak sama sebe uvést do stavu hluboké relaxace a jak tuto techniku kdykoli použít jako kotvu ve chvílích úzkosti, strachu, nebo stresu. Také proběhla ukázka terapie a diskuse. Líbilo se mi, že byl workshop praktický, dozvěděla jsem nové věci, a byla možnost sdílet své názory, zkušenosti a poznatky s ostatními. Super přínosný čas a workshop! Děkuji a doporučuji!“

Paní H.

Velmi příjemný a přínosný workshop s přátelskou a otevřenou atmosférou, s lektorkou, u které člověk nemá problém mluvit o svých problémech a pocitech. Součástí byla velmi emotivní ukázka konkrétní terapie spočívající v odstranění bloků u jedné z účastnic. Všem bych workshop moc doporučila.

Pan M.

Nevěděl jsem, do čeho jdu a odcházím s novými vědomostmi o do teď neznámé technice.

Paní B.

Mě se líbilo vše. Naprosto se vším souhlasím, spoustu věcí používám. Moc milý projev, krásné prostředí. Velmi zajímavý workshop vystihující rány dnešního světa a možnosti jejich řešení. Terapeutka má velmi empatický přesto profesionální přístup. Doporučuji vyzkoušet.