TERAPIE S HANAN

─── Most k emoční svobodě

O MNĚ

Kdo jsem a co dělám?

Jmenuji se Hanan. Narodila jsem se v ČR, a vyrůstala jsem ve Spojených Arabských Emirátech, kde jsem nasála arabskou kulturu a poznala jsem jiný přístup k životu. Po univerzitním studiu jsem pracovala v Praze a v Dubaji, převážně na obchodních pozicích v nadnárodních korporacích. Měla jsem možnost pracovat s lidmi z různých koutů světa.

Od dětství jsem sledovala lidské chování a mohla zkoumat rozdíly přístupu k problémům a emocím mezi národy. Vždy jsem byla ráda, když jsem mohla někomu pomoci vyřešit problém, nebo poradit při důležitém rozhodnutí. 

Cesta transformace mého myšlení začala, když jsem si uvědomila, že jsem vyhořelá. Trpěly i moje vztahy s nejbližšími. Rozhodla jsem se dát si pauzu a začala jsem pracovat se svými myšlenkami a emocemi. Zjistila jsem, že cesta k vnitřnímu klidu existuje, stačí chtít a pak na sobě pracovat. Obrátila jsem se na kouče, který je i rodinným přítelem. Pomohl mi uvědomit si dvě klíčové věci. To, že změnit se musím já a nikoliv ti druzí, a pak přijetí. Práce na sobě mě přivedla k rozhodnutí absolvovat studium psycho-energetické transformace, které je akreditované MŠMT. Následně jsem absolvovala výcvik hypnózy a autohypnózy, akreditované MPSV. Ráda bych dál předávala to, co jsem se naučila, a těšilo by mě, kdybych mohla pomoci i ostatním lidem. Jsem přesvědčená, že změna k emoční svobodě je možná v jakémkoliv momentě života.

PODĚKOVÁNÍ

Rodičům za nepodmíněnou lásku.

Dcerám Mimi a Lulu za to, že jsou. Jsou můj největší životní dar.

Milujícímu a podporujícímu manželovi.

Dále bych chtěla poděkovat všem lidem, kteří mi pomohli dostat se tam, kde nyní jsem a být schopna pomáhat dalším lidem najít vnitřní klid a odstranit vnitřní překážky, které jim brání se dostat ke svým cílům a plnit své sny. Speciální poděkování věnuji:

Barbora Studená, 

Dana Hafeed, 

Zuzana Kadlecová, 

Lucie Faltynková

Mariam Khalifová

Julie Škarková.

Velkou inspirací mi byli a stále jsou:

Eckhart Tolle

Dr. Ehab Hamarneh 

Dr. Gabor Mathé

Dr. Ahmed Emara.